Atrakcje hotelowe w kurortach narciarskich w Austrii

Każdy z nas szuka ciekawych ofert wypoczynkowych, w których znajdziemy przeróżne atrakcje.Chcemy aktywnie spędzać czas, ale również przy tym wypoczywając. Gdzie znaleźć takie oferty w Austrii? Jest ich dosyć sporo, każdy może znaleźć dla siebie interesującą ofertę odpowiadającą naszym wymaganiom. Wiadomo, że wybierając się na narty, chcielibyśmy mieć jak najbliżej do hotelu, w którym mamy zakwaterowany pokój. Oto kilka propozycji hoteli w kurortach narciarskich w Austrii.

Schladming (Styria Górna Austria)

1. Schladming (Styria Górna Austria) – Ceny noclegów w hotelach w Schladming wahają się w granicach 220 zł do prawie 400-stu złotych za dobę. W większości z hoteli dla dzieci do pięciu lat są oferowane zniżki pięćdziesięcioprocentowe. Niektóre z hoteli oferują również paletę opcji Wellness and SPA.

2. Sölden – Jest to nie tylko kurort narciarski. Tutaj każdy może znaleźć coś dla siebie. Jest możliwość skorzystania z ogromnego wachlarza usług proponowanych przez popularne centrum rekreacyjne Freizeit Arena. W ofercie tego ośrodka znajdują się między innymi relaksujące kąpiele ziołowe (lub inne różnorodne kąpiele), masaże, basen (również dla dzieci), kręgielnie, oraz strzelnice.
W godzinach wieczornych można spędzać czas w niezliczonej ilości barów, dyskotek, kafejek, i restauracji.

LODOWIEC KITZSTEINHORN1

Oddalony o kilkanaście kilometrów Longenfeld oferuje luksusowy kompleks termalny czynny przez cały rok zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz oraz park wodny dla dzieci – Aqua Dome.

3. Hotel i apartamenty Sonnbichl, ST. Martin bei Lofer – W kategorii *** . Jest to obiekt położony w regionie Salzburgu, ośrodek składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą budynków w których jest 46 mieszkań, recepcja, restauracja, bar, ogród z leżakami i parasolami, basen na świeżym powietrzu, basen kryty, sala z tenisem stołowym. Za opłatą pralnia i suszarnia oraz sauna i solarium. Cena wynosi około 1,20 Euro na dzień od osoby powyżej lat 15.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *