Co można robić latem w Ischgl Paznaun?

Ischgl Paznaun jeden z najpopularniejszych regionów narciarskich w Austrii. Atrakcyjny szczególnie w środku sezonu narciarskiego. Jednak jest kilka powodów, dla których warto odwiedzić to miejsce również w środku wakacji. Sprawdź z nami, jak możesz spędzić wolny czas latem w Ischgl Paznaun.

Ischgl rajdy rowerowe

Źródło: pixabay.com

Letnie atrakcje w Ischgl Paznaun

Kolarstwo górskie

Tutaj każdy znajdzie dla siebie szlak, zarówno początkujący, jak i zaawansowany kolarz górski. W tym miejscu znajdziemy również Silvetta Bike Academy, gdzie możemy doskonalić swoje umiejętności jazdy po górskich szlakach z przewodnikiem oraz uczestniczyć w długich, górskich wyprawach rowerowych.

Trasy motocyklowe

To również idealne miejsce dla motocyklistów. Tutaj można wybierać spośród 30 przełęczy. Co więcej, w High Bike możemy wypróbować i przetestować jedne z najnowszych modeli motocykli.

Wspinaczka górska

W tym regionie możemy korzystać z ponad 160 miejsc do wspinaczki górskiej, w których mamy podział na 8 sektorów. Tyle możliwości znajdziemy w Silvaparku w Galtür.

Długie piesze wędrówki

To raj dla osób, które uwielbiają wędrować po górskich szlakach. Tutaj możemy wybierać spośród 1100 km tras. Szlaki są otoczone pięknymi widokami, prowadzą nad piękne jeziora oraz szczyty górskie. Jednym ze szlaków, który niemal trzeba odwiedzić jest kulinarny szlak Św. Jakuba, stanowi niezwykłe połączenie kulinarnych specjalności i długich wędrówek na malowniczych szlakach.

górskie wędrówki

Źródło: pixabay.com

Przejażdżki konne

Tutaj możemy również skorzystać z konnych przejażdżek, nauki jeździectwa od podstaw, a także przejechać się z zaprzęgiem konnym.

Miejsca dla dzieci

Szczególną atrakcją są różne klubiki dla dzieci. W klubie Kids Club Paznaun organizowane są różne gry i zabawy dla najmłodszych. Dzięki ciekawym zabawom poznają wiele ciekawostek ze świata zwierząt i roślin.

Szczególnie ciekawym miejscem jest Youth Club Paznaun. Tutaj mamy strefę wolną od rodziców, program miejsca jest przeznaczony dla dzieci od 11 do 16 roku życia. W tym miejscu dzieci mogą korzystać z kąpieliska, szukać skarbów ze wskazówkami podawanymi przez GPS, jeździć na rowerach górskich, czy spróbować wspinaczki czy górskich spływów.

Masz ochotę na spędzenie wakacji w Ischgl Paznaun? Nie czekaj, sprawdź oferty hotelowe na www.austria-na-narty.pl Na tej stronie licencjonowane biuro podróży Ski Planet pomoże Ci wybrać miejsce noclegowe dostosowane do Twoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *