Kitzbühel – wszystko co musisz o nim wiedzieć

Szukasz regionu narciarskiego, który zapewni Ci odpowiedni zastrzyk adrenaliny? Jeśli tak, to Kitzbühel jest właśnie dla Ciebie. Sprawdź co go wyróżnia spośród innych miejsc.

Źródło: austria-na-narty.pl

  1. Zróżnicowanie tras

Region Kitzbühel to zróżnicowane trasy narciarskie. Jest to region dla każdego, zarówno dla osób początkujących, jak i tych szukających mocnych wrażeń.

  1. Duży wybór tras

Region ten wyróżnia się nie tylko zróżnicowaniem, ale i ogromnym wyborem tras narciarskich. Wszystkie są zawsze świetnie przygotowane i czekają na narciarzy. Łączna ilość tras to 170 km. Oprócz tego, region jest przygotowany na snowboardzistów, a także narciarzy biegowych. Znajdziemy tutaj snowparki i 120 km tras biegowych, mamy również 120 km zimowych szlaków pieszych.

  1. Wiele możliwości

Jak widać, w tym regionie mamy duży wybór zróżnicowanych tras narciarskich i pieszych. Kitzbühel to miasto sportu. Zimą odbywają się tutaj zawody Hahnenkamm-Rennen, podczas których najlepsi narciarze ścigają się na najtrudniejszej trasie zjazdowej w Pucharze Świata o nazwie Streif.

Źródło: austria-na-narty.pl

  1. Atrakcyjne miasto

Kitzbühel  to również zabytkowe miasto z duszą. Tutaj mamy niezwykłą atmosferę, duży wybór restauracji, kawiarenek i pubów. Usługi gastronomiczne są tutaj na najwyższym poziomie. Dzięki czemu z pewnością zjemy tutaj coś dobrego. Miejscowość ta słynie również ze świetnych hoteli.

  1. Chodźmy do kina

W tej miejscowości możemy nie tylko szusować po stokach, jeść w dobrych restauracjach, ale również udać się do kina, które znajdziemy w samym centrum miasta.

Sprawdź inne regiony narciarskie na stronie austria-na-narty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *