Najbardziej znane kawiarenki w Alpach w Austrii

Piękne malownicze Alpy słyną z przytulnych kawiarenek na szczytach gór. Tutaj przedstawimy wam kilka ciekawych miejsc, których nie wolno pominąć podczas odpoczynku na narciarskich kawiarniach wśród szczytów gór.

Źródło: pixabay.com

Obergurgl-Hochgurgl w Sölden Ötztal

Ośrodek narciarski jest zwany również Diamentem Alp. Tutaj znajdziemy kawiarnie, restauracje i hotele na najwyższym poziomie.  Właśnie z tego słynie ten region i tym elementom zawdzięcza swoją nietypową, diamentową nazwę.

Spieljoch i Skioptimal Hochfuegen-Hochzillertal w Zillertal

Tutaj napijemy się kawy w romantycznych chatkach górskich. Tutaj nie ma przepychu. Jest swojski, góralski klimat. Warto tutaj być.

Sportgastein

Tutaj napijemy się kawy w najwyżej położonym ośrodku narciarskim w Austrii. Jest położony na  wysokości 1584 – 2650 m n.p.m. W tym miejscu możemy podziwiać widoki z niezwykłej platformy widokowej.

Źródło: pixabay.com

Ischgl Paznaun

W tym miejscu mamy ogromny wybór kawiarni, barów, restauracji i pubów. Ten ośrodek narciarski nigdy nie śpi. Tutaj ciekawe rzeczy dzieją się przez cały czas. Jest to świetny region narciarski, dający wiele kulinarnych i sportowych możliwości.

Rifflesee w regionie Pitztal

W tym ośrodku napijemy się kawy w najwyżej położonej kawiarni w całej Austrii, leży na wysokości 3440m n.p.m Tutaj możemy skosztować nie tylko pysznych gorących napojów, ale również wyszukanych dań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *