Narty w Austrii z dziećmi, gdzie najlepiej się wybrać?

Wiele ośrodków zaprasza rodziny z dziećmi, jednak nie każdy z nich będzie tak naprawdę odpowiedni na wyjazdy z dziećmi, chcąc wam pomóc w wyborze ośrodka, przygotowaliśmy dla was krótkie zestawienie, które wam w tym pomoże.

źródło: pixabay.com

Szukając odpowiedniego noclegu, warto poszukać takiego, który oferuje połączone ze sobą pokoje tak, aby dzieci mogły być zawsze w pobliżu rodziców. W niektórych miejscach dzieci do 12 lat, dostają zniżkę 100% na zakwaterowanie, wyżywienie, a nawet karnet narciarski.

  • Ischgl– oferuje kilka hoteli, w których możemy znaleźć idealny nocleg dla rodzin z dziećmi, zwrócicie także uwagę na to, czy oferowana jest opieka nad dziećmi. Warto także popatrzeć, czy w hotelu możemy zapewnić im jakąś zabawę po nartach.
  • Saalbach – także w Saalbach możemy znaleźć hotele, które dostosowane są dla rodzin z dziećmi, w miejscowości znajdują się także szkoły jazdy na nartach dla najmłodszych, dlatego też miejsce to jest jednym z chętniej wybierany przez takie rodziny.

W Austrii znajdziecie wiele innych ośrodków, w których odnajdą się rodziny z dziećmi, my przedstawiliśmy te miejscowości, które są najchętniej wybierane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *