Narty w Ski Juwel – moc emocji i możliwości

Jeżeli szukasz regionu narciarskiego w Alpach, do którego warto jechać już w grudniu, to możemy zaproponować Ci Ski Juwel. Sprawdź z nami jakie nowości znajdziesz w tym rejonie narciarskim i jakie atrakcje czekają na miłośników narciarstwa.

Źródło: pixabay.com

Ski Juwel – poznaj nowy rejon narciarski

Ski Juwel to dolina wysokogórska otwarta na narciarzy. Tutaj znajdziecie ponad 7000 różnych miejsc noclegowych, na które składają się gospodarstwa agroturystyczne, jak i apartamenty oraz czterogwiazdkowe hotele.

W tym rejonie czeka na nas 145 stoków o różnych stopniach trudności. Przy stokach funkcjonuje 45 kolejek linowych. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Ski Juwel ma świetne, łagodne stoki przygotowane z myślą o rodzinach z dziećmi, a także szerokie zbocza dla osób zaawansowanych i oczywiście profesjonalne nartostrady, na których mogą sprawdzić się profesjonaliści i zawodowi narciarze. Natomiast narciarze biegowi będą zadowoleni z długich tras. W tym regionie znajdziecie również odcinki narciarskie z pomiarem prędkości oraz snowparki. Jest to również idealny rejon dla miłośników freeride.

W Ski Juwel mamy w sumie 93 km tras narciarskich. Z tego 26 km to trasy łatwe, 54 km to trasy średnie, natomiast trasy najtrudniejsze mają długość 13 km. Snowboardziści mogą poszaleć w licznych snowparkach.

Źródło: pixabay.com

Sezon narciarski rozpoczyna się już od połowy grudnia i trwa do kwietnia. Jednak region ten jest otwarty na turystów o każdej porze roku, więc warto odwiedzić go nie tylko zimą.

Jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc znajduje się w ośrodku Alpbachtal. Wyciąg Hornlift 2000 zabierze nas na najwyższą stację, gdzie mamy punkt obserwacyjny, z którego rozciąga się przepiękny widok na wiele łańcuchów oraz szczytów górskich, w tym: Zillertal, Rofan.

Ski Juwel to nie tylko narty i snowboard. W tym miejscu możemy skorzystać również z torów saneczkowych. Dzieci nauczą się jeździć na nartach w szkółkach narciarskich, a młodsze maluchy mogą się bawić w narciarskich przedszkolach. W czasie nauki rodzice mogą poszaleć na stoku.

Chcesz dowiedzieć się więcej o regionie Ski Juwel lub znaleźć dla siebie odpowiedni hotel? Zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami na stronie austria-na-narty.pl Doradcy pomogą Ci dobrać hotel dostosowany do Twoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *