Rodzina na nartach – hotel czy domek

Wybierając się na narty całą rodziną musimy znaleźć odpowiednie miejsce do zakwaterowania. Wybraliśmy sobie już miejscowość , a następnym pytaniem jakie sobie zadajemy jest : hotel czy domek? Gdzie będzie wygodniej?

b

Na pewno bardziej komfortowym miejscem dla rodziny będzie domek. Ale zależy to też od tego jak duża jest nasza rodzina. Jeśli mamy tylko jedno dziecko lub dwoje można pomyśleć nad hotelem. Jednak jeśli planujemy wyjazd dla większej rodziny, lepszym rozwiązaniem będzie domek.

Każdy lubi coś innego, jedni woleliby domek drudzy hotel. Ważną rzeczą jest też to ile nasze pociechy mają lat. Jeśli dziecko jest małe lepszy będzie hotel, gdyż mniejsze pomieszczenie będzie dla niego bezpieczniejsze. A jeśli dziecko jest już duże jest w pewnym stopniu samodzielne i rozsądniejsze, a lepszym miejscem na odpoczynek będzie swobodne większe pomieszczenie.

c

Wspólne przygotowywanie posiłków, swobodne spędzanie wolnego czasu w nowym miejscu będzie wspaniałym przeżyciem dla całej rodziny. Jeżeli jednak za każdym razem na wakacjach lub feriach wybieraliśmy domek, możemy dla odmiany wybrać hotel po wcześniejszym uzgodnieniu z pozostałymi członkami rodziny. Mając do wyboru tak wiele ośrodków narciarskich, na pewno wybierzecie coś idealnego dla waszej rodziny. Pamiętajmy jednak podczas wybierania miejsca noclegu o atrakcjach w tych miejscach dla waszych pociech no i oczywiście o ich bezpieczeństwie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *