Saalbach – najciekawsze wydarzenia sportowe w styczniu 2018

Chcesz jechać do Saalbach, ale nie wiesz kiedy odbywają się tam ciekawe wydarzenia sportowe? Tutaj mamy dla Ciebie zestawienie najciekawszych wydarzeń planowanych w styczniu 2018 roku. Zapraszamy!

Źródło: http://austria-na-narty.pl

Sportowe wydarzenia w Saalbach – styczeń 2018

  • Thule FreerideTestival 2018

Festiwal Freeride odbędzie się poraz kolejny w rejonie Salzburgu, a dokładnie w małym, ale ciekawym regionie narciarskim Saalbach. Trwa od soboty do niedzieli, tj. 20-01-2018 do 21-01-2018 r. Patronat nad tą ekstremalną imprezą obejmuje BMW xDrive. Impreza odbywa się już piąty raz. Uczestnicy prezentują swoje umiejętności we Freeride na szerokich i ośnieżonych stokach na górze Wildseeloder w Fieberbrunn. Impreza ta przyciąga znanych miłośników Freeridu, wtedy możemy spotkać gwiazdy narciarstwa. Jest to świetne wydarzenie dla osób kochających adrenalinę i mających bardzo duże umiejętności narciarskie.

Źródło: http://austria-na-narty.pl

  • 20th Mountain Attack

Jak sama nazwa wskazuje, narciarze atakują górę już 20 raz. Jest to wydarzenie z długą tradycją, rozpoczyna się w piątek, dokładniej 12-01-2018r. Podczas atakowania góry, narciarze mają do pokonania 6 szczytów, które są rozmieszczone na trasie 40 km. Podczas tej wyprawy muszą pokonać 3 008 metrów.Jest to wydarzenie dla osób o ogromnej wytrzymałości fizycznej i dużych umiejętnościach narciarskich.

Aby uczestniczyć w obydwóch wydarzeniach, trzeba zarezerwować sobie minimum 12 dni pobytu w Saalbach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *