Zobacz jak wyglądają 3 najpiękniejsze ośrodki narciarskie latem.

   Najbardziej znane ośrodki narciarskie żyją nie tylko zimą, ale i latem. Pomimo braku śniegu w letnim sezonie nie można się nudzić. Tutaj przedstawiamy wam najlepsze ośrodku narciarskie, które tętnią życiem również latem.

Lech am arlberg   Lech Zuers am Arlberg – Malowniczy, a zarazem luksusowy ośrodek położony w Austrii. Doceniony przez koronowane głowy, znane osobistości oraz zwykłych miłośników białego szaleństwa. W wiosce Walser znajdziemy różne formy rozrywki. Sezon letni zaczyna się 19 czerwca, a kończy 4 października 2015r. W tym miejscu można spacerować po górskich szlakach. Na aktywnych turystów czekają specjalne szlaki biegowe, oprócz tego można  wziąć udział w półmaratonie. Ta wioska jest  gratką dla miłośników klasycznych samochodów, co roku odbywa się w niej Arlberg Classic Car Rally (klasyczny rajd samochodowy). Dodatkowo znajdziemy tam pole golfowe, na którym nauczymy się grać w golfa pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Jeżeli jeszcze Cię to nie przekonało, pomyśl o wstępie na odkryty basen, w którym woda w lecie zawsze jest ciepła. Ten kurort to perełka, w której znajdziemy  wiele innych atrakcji.

lech zuerst

   St. Anton am Albert w Austrii – Wakacje w tym ośrodku narciarskim nie mogą być nudne. Tutaj wciąż coś się dzieje, nie ma czasu na lenistwo. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wybierać spośród wielu szlaków pieszych jak i rowerowych. Tutaj z pewnością znajdą coś dla siebie miłośnicy wspinaczki. Oprócz tego, można się zrelaksować pływając w basenie lub łowiąc ryby. To tylko garstka wspaniałych atrakcji, które czekają na górskich turystów. Aby przekonać się o pięknie tego miejsca, trzeba je po prostu zobaczyć.

kitzbuheler   Kitzbuhel w Austrii – To również jedno z najbardziej znanych miejsc uwielbianych przez narciarzy. W okresie letnim turystyka tutaj również przeżywa swój rozkwit. Na miłośników górskich krajobrazów czekają kilometry malowniczych szlaków pieszych i 1200 km tras rowerowych. Oczywiście nie brakuje również miejsc, w których można się wspinać. Osoby kochające golf mogą wybierać spośród 4 pól golfowych. Tutaj każdy z nas może poznać tajniki gry w golfa. W tym miejscu odbywają się zawody Golfowe, w których biorą udział największe gwiazdy tego sportu. Turyści lubiący wodne klimaty mogą wypocząć nad jeziorem Schwarzsee oraz relaksować się podczas kąpieli w tamtejszych basenach.

   Te trzy najpiękniejsze ośrodki są warte odwiedzenia. Tam czeka na nas wiele różnych atrakcji. Warto odwiedzić wyżej przedstawione miejsca i upajać się ich pięknem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *